Війна стане більш непередбачуваною: США не вірять у переговори між рф та Україною

META

У національній розвідці США повідомили про плани путіна у війні проти України. У США вважають, що російський диктатор готується до затяжної війни, і надалі його дії стануть непередбачуванішими.

Деталі

Директор Національної розвідки США Авріл Хейнс описала картину подальшої путінської ескалації. Експерт сказала, що наступний крок російського диктатора важко передбачити частково тому, що "путін стикається з невідповідністю між його амбіціями та поточним потенціалом російських військових".

Читайте також: Російські війська на два тижні відстають від планів путіна в Україні

Хейнс припустила, що президент країни-терориста може вжити рішучіших заходів. Вона розповіла:

Включаючи введення воєнного стану, переорієнтацію промислового виробництва чи потенційно ескалацію воєнних дій

У розвідці вважають, що цілі путіна виходять далеко за межі Донбасу. За словами директора нацрозвідки, російський диктатор хоче захопити Донецьку та Луганську області та взяти під контроль місто Херсон, щоб розширити сухопутний шлях у невизнане Придністров'я.

Розвідувальна спільнота вважає, що для досягнення Придністров'я путіну потрібно буде провести повну мобілізацію всередині росії, чого він досі не зробив. Хейнс сказала:

Оскільки і росія, і Україна вважають, що вони можуть продовжувати домагатися прогресу у військовому відношенні, ми не бачимо життєздатного шляху переговорів, принаймні у короткостроковій перспективі

Раніше у розвідці США назвали головну умову, за якої путін може застосувати ядерну зброю. Путін може застосувати ядерну зброю, якщо його режим перебуватиме під загрозою