Ексглава МЗС Британії закликав розглянути погрози РФ про ядерну зброю на засіданні Генасамблеї ООН

Гордон

Ініціатива про винесення на Генеральну Асамблею ООН погроз Росії застосувати ядерну зброю заслуговує на серйозний розгляд. Про це у коментарі Guildhall 10 травня заявив член Палати Лордів британського парламенту, ексміністр закордонних справ Великобританії Девід Оуен."Щодо пропозиції винести погрози Росії про застосування ядерної зброї на Генеральну Асамблею ООН, то вона заслуговує серйозного розгляду, і я впевнений, що саме так це питання і розглядають", заявив Оуен.

Він зазначив, що політику щодо ядерної зброї уряди проводять самостійно і реалізують після секретних консультацій з урядами союзників по НАТО, зокрема, двох інших ядерних держав Франції та США.

"Такий підхід стосується і публічних заяв у Раді Безпеки та на Генеральній Асамблеї ООН, також його застосовують у питаннях тактики голосувань та погодження текстів резолюцій. Тут ідеться про самодисципліну і такий підхід було визнано та підтриманий моїми колегами у Палаті Громад та Палаті Лордів, коли я обіймав посаду міністра закордонних справ Великобританії у 1977 1979 роках", додав ексміністр.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)