Німецький депутат вказав на "прокол" Путіна щодо України

Уніан
Володимир Путін "проколовся" щодо України, вважає німецький депутат / скріншот

Депутат німецького Бундестагу (однопалатний орган народного представництва) від партії "Християнсько-демократичний союз" Томас Хайльман вважає, що президент Російської Федерації Володимир Путін припустився помилки щодо України.

Російський лідер думав, що захоплення української держави є легким шляхом, розповів політик в інтерв'ю ТСН.uа.

За його словами, німецька сторона бачить шанс на те, що Україна переможе Росію.

"...якби ви запитали мене два місяці тому, я б сказав, що в України немає жодних шансів. Але це, очевидно, було хибним прогнозом і Путіна, який думав, що захопити Україну - це легкий шлях", - заявив німецький депутат.

Нагадаємо, війська РФ вдерлися в Україну рано вранці 24 лютого. Супротивник спочатку скидав бомби на військові об'єкти, а потім обстрілювали й цивільні.

Українські військовослужбовці давали гідну відсіч окупантам. У Генштабі Збройних сил України повідомили, що в нашій країні вже знищено понад 26 тисяч супротивників.

Екс-командувач армією США в Європі генерал Бен Ходжес говорив, що армія Росії навряд чи є навіть другою найсильнішою в українській державі.

Вас також можуть зацікавити новини: "Вирішальна стадія": американський генерал спрогнозував зміни у війні в Україні У НАТО спрогнозували, коли в Україні настане вирішальна фаза війни Екс-ротний батальйону "Айдар" назвав принципову мету окупантів в Україні