Сенат США може визнати росію державою-спонсором тероризму

Znaj.ua

У США незабаром знову підтримають Україну. Що про це відомо.

Стало відомо про те, що в Сенаті США зареєстрували резолюцію про те, щоб визнати Російську Федерацію державою-спонсором тероризму.

Одними з автором проекту стали сенатори двох партій-демократ Річард Блументаль і республіканець Ліндсі Грем. Вони вважають, що Росія повинна відповідати за свої дії, і покинути українські території.

У даній резолюції йдеться про уряд окупантів, які в один момент перейшли всі межі дозволеного. Саме тому їх потрібно визнати державою-спонсором тероризму, як це вже зробили багато європейських країн.

"Це визнання буде важливим в американському законодавстві. Є тільки чотири країни, що мають таке визнання: Куба, Сирія, Іран і Північна Корея. Ми намагаємося включити в цей список Росію, щоб вона була п'ятою. Це компанія, з якою її потрібно асоціювати. Це тоталітарні режими, і вони не несуть добра", - заявив під час презентації резолюції її співавтор, сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем.

Зараз США називають спонсорами тероризму тільки чотири держави, Це Північна Корея, Іран, Куба і Сирія, і зовсім скоро до них може приєднатися ще й Росія.

Варто відзначити, що Верховна Рада України проголосувала за це ще 14 квітня, і тим самим заборонила його пропаганду, а також пропаганду акту агресії Росії проти України.

В Україні вже третій місяць йде війна через імперські амбіції російського диктатора, і вмирають мирні люди. Саме тому потрібно негайно зробити всі дії, щоб його зупинити.