Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель висловився про постачання озброєння Україні

Znaj.ua

Європейський політик розповів, чому не можна припиняти постачання озброєння Україні.

У Європі вирішили висловитися стосовно передачі зброї Україні, для її оборони. Не поділяють думку про те, що це може тільки затягнути війну.

Про це стало відомо завдяки новій заяві глави зовнішньополітичного відомства Європейського Союзу Жозепа Борреля газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung . Він зазначив, що не поділяв, і ніколи не буде розділяти думку про те, що поставки озброєння в Україну можуть затягнути війну на довгі роки.

"Я не розумію людей, які кажуть, що чим більше зброї ви поставите Україні, тим довше триватиме війна і тим більше страждатимуть українці. Навіть у Європі так кажуть. Я запитую цих людей: "хіба не грає ролі те, чим закінчиться ця війна? Невже українці повинні стати на коліна, розтерзані росіянами? Ви цього хочете?"- йдеться в повідомленні.

Також, Жозеп Боррель підкреслив, що мирні переговори безумовно потрібні, однак, вирушаючи на них потрібно мати козир в рукаві. Без важкого озброєння Україні це зробити буде складно, саме тому, не можна зупинятися на досягнутому.

"Бачте, війни закінчуються переговорами. Але сідати за стіл переговорів потрібно з позиції сили, і завдання зараз – привести до цієї позиції українців" - продовжив він. А Європі, на думку політика, потрібно стати менш наївною у зовнішній політиці, і тоді Україна зможе отримати бажану перемогу вже зовсім скоро.