«Війна на виснаження», — глава розвідки США назвала подальші кроки Путіна проти України(Відео)

Newsyou

7days-ua.com Евріл Гайнс на слуханнях у Сенаті США 10 травня. Фото – getty images Президент Росії попри значні втрати армії РФ у війні проти України не збирається цю війну закінчувати. Застосування ядерної зброї Росією не виключене. Про це під час виступу в Сенаті США заявила глава Національної розвідки Сполучених штатів Евріл Гайнс, повідомляє 5 канал.. 7days-ua.com Евріл Гайнс на слуханнях у Сенаті США 10 травня. Фото – getty images Президент Росії попри значні втрати армії РФ у війні проти України не збирається цю війну закінчувати. Застосування ядерної зброї Росією не виключене.

Про це під час виступу в Сенаті США заявила глава Національної розвідки Сполучених штатів Евріл Гайнс, повідомляє 5 канал.

“Війна на виснаження”, – так заявила Гейнс про подальші кроки Путіна у війні проти Україні.

У своїй доповіді на слуханнях комітету збройних сил Сенату США Евріл Гайнс повідомила, що Путін має намір розгорнути тривалі бойові дії в Україні, включно з залученням Придністров’я до війни.

За даними американської розвідки, до ядерного удару зараз Путін не готовий. За словами Гейнс, підготовку до таких дій РФ розвідка США обов’язково помітить. Вдатись же до застосування тактичної ядерної зброї у війні проти України Путін може у разі безвиході чи подій, як розцінить як загрозу Росії.