Кличко на зустрічі з міністрами закордонних справ Німеччини та Нідерландів заявив, що в ЄС має бути єдина позиція щодо енергоресурсів РФ

Гордон

Європа повинна мати єдину позицію щодо відмови від російських енергоресурсів, якими Росія довго шантажувала країни ЄС і перетворила газ та нафту на політичний інструмент. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі за підсумками зустрічі з міністрами закордонних справ Німеччини та Нідерландів – Анналеною Бербок та Вопке Гукстрою."Зустрівся сьогодні з міністрами закордонних справ Німеччини та Нідерландів Анналеною Бербок та Вопке Гукстрою. Під час спілкування я підкреслив, що сьогодні має бути єдина позиція Європи щодо відмови від російських енергоресурсів, якими Росія довго шантажувала країни ЄС і перетворила газ та нафту на політичний інструмент", написав Кличко.
Мер Києва подякував європейським партнерам за підтримку та допомогу фінансову, політичну та допомогу зброєю, зокрема, за підтримку Німеччиною європейських устремлінь України та її повного членства в ЄС. Таку позицію озвучила в Києві міністерка закордонних справ ФРН.
"Також важливо те, що Німеччина, як заявила пані Бербок, надасть Україні всебічну підтримку в розслідуванні воєнних злочинів, що чинить Росія в Україні. Злочини Росії проти людяності мають бути покарані! Міністру закордонних справ Нідерландів, зокрема, подякував і за те, що разом із Німеччиною його країна надасть Україні важке озброєння, зокрема гаубиці", наголосив Віталій Кличко.
Після спілкування в мерії Віталій Кличко влаштував європейським партнерам екскурсію Володимирською гіркою.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)