Вищу раду правосуддя очолів київський суддя Віталій Саліхов

КиевVlast

До виконання обов’язків голови Вищої ради правосуддя України приступив суддя судової палати з розгляду цивільних справ Київського апеляційного суду Віталій Саліхов.
Про це KВ стало відомо з повідомлення Вищій раді правосуддя.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Віталій Саліхов виконує обов’язки голови Вищої ради правосуддя як найстарший за віком член Ради”, – ідеться в повідомленні.
До цього з 24 січня 2022 року в.о. голови ВРП був Віктор Грищук, однак 8 травня Етична рада правосуддя за результатами оцінювання членів Вищої ради правосуддя поінформувала, що його “визнано таким, що не відповідає критерію професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП”.
Водночас інших трьох членів Вищої ради правосуддя – Оксану Блажівську, Віталія Саліхова та Інну Плахтій – Етична рада визнала такими, які відповідають згаданому критерію.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться
“З дня внесення Етичною радою зазначеного рішення член Вищої ради правосуддя Грищук Віктор Климович відсторонюється від посади, а його повноваження зупиняються до ухвалення рішення органом, що обрав цього члена Вищої ради правосуддя”, - ідеться в оприлюдненому рішенні.
Читайте: Від 10 до 12 років тюрми: парламент посилив покарання за пособництво країні-агресору
Фото: відкриті джерела
КиївВлада