Washington Post відкриває бюро у Києві

Гордон

Американська газета The Washington Post відкриває своє представництво у Києві, щоб висвітлювати те, що відбувається в Україні. Про це йдеться у заяві видання, опублікованій англійською та українською мовами.Очолить українське бюро колишня кореспондентка видання у Москві Ізабель Хуршудян. Головним кореспондентом буде Макс Берак колишній голова представництва у Найробі.
Хуршудян висвітлює події в Україні із січня, а Берак працює в Україні протягом двох останніх місяців.
У команді працюватиме репортер Девід Штерн, а також кореспонденти, фотографи та відеожурналісти, які приїжджатимуть до України в порядку ротації.
"Цей хід сигналізує про довгострокову відданість Post у висвітленні війни Росії в Україні, оскільки вона продовжуватиме залишатися головною історією цього року", ідеться у заяві видання.
Редактор іноземних бюро Washington Post Дуглас Джель підкреслив, що газета і раніше вкладала значні ресурси у висвітлення наростання напруженості на кордоні РФ і України та російського вторгнення, що триває.
"Війна вступає у затяжну фазу, а бюро дозволить нам вести інтенсивне інформування безпосередньо з місць подій і гарантувати, що ми продовжуватимемо забезпечувати відмінну й авторитетну журналістику, на яку розраховують читачі по всьому світі", заявив Джель.
Журналістка The Ukrainians, культурна менеджерка Богдана Неборак вважає цю подію певним "кінцем епохи" у підході західних ЗМІ до висвітлення подій в Україні.
"Десятиліттями Україну висвітлювали з московських офісів великих ЗМІ. Про відновлений царський палац під Москвою можна було прочитати, але про фестиваль сучасної культури у Києві ніколи. Навіть якщо це лише на час війни, це гарна новина. Не можна висвітлювати Україну з Москви. Не можна висвітлювати Україну без України", написала вона у Twitter.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)