"Росія не хоче тягатися НАТО": у Пентагоні розповіли про розрахунки Путіна

ТСН

Президент Російської Федерації Володимир Путін не бажає конфлікту з НАТО. Якщо Росія вирішить напасти на когось із членів НАТО, це одразу змінить правила гри.

Про це заявив голова Пентагону Ллойд Остін під час виступу перед законодавцями Палати представників, повідомляє журналіст Джеф Селдін.

"Якщо подивитися на розрахунки Путіна... Моя думка така, що Росія не хоче тягатися НАТО", - заявив Остін.

За його словами, у НАТО налічується 1,9 млн військовослужбовців. Водночас Альянс володіє найпередовішими можливостями у військовій сфері. Якщо ж Росія наважиться, це одразу переросте в "інший вид суперництва".

Своєю чергою генерал Марк Міллі наголосив, що НАТО здатне відповісти на будь-яку форму чи спосіб ескалації, зокрема й з боку Росії.

"Ми відстежуємо це кожен божий день. Це одна з найважливіших речей, які ми робимо, відстежуючи потенційний ризик ескалації в будь-якій сфері. Чи готові США відповісти, якщо Росія з якоїсь причини піде на ескалацію? Так, моя коротка відповідь, звичайно так. У воєнному відношенні ми дуже здатні відповісти на будь-яку форму чи спосіб ескалації за вказівкою президента", - резюмував Міллі.

Також Міллі зазначив, що Росія запустила по Україні від 10 до 12 гіперзвукових ракет. Військове керівництво США заявляє, що використання Росією гіперзвукової зброї в Україні "не зіграло суттєвої ролі" у перебігу війни.

Читайте також:

У Пентагоні заявили, що Росія відстає від своїх планів щодо війни в Україні на два тижні

США готові надати Україні всі необхідні можливості для протидії РФ - очільник Пентагону

Пентагон шукає в американських виробників зброї нові зразки для ЗСУ

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.