“Особисто розмовляв”: Тіньков заявив, що російські олігархи не підтримують війну путіна проти України

Голос-Інфо

Російський ексбанкір Олег Тіньков заявив, що абсолютна більшість найбагатших росіян не підтримує війну. За його словами, у списку найбагатших росіян за версією журналу Forbes з першої 20-ки (більшість з них олігархи) його антивоєнну позицію в особистих розмовах підтримали 12 людей. “З топ-20 “Форбса” я особисто розмовляв з 12-ма, вони мене підтримують. Консенсус повний. Половина з них каже: у нас колектив, у нас же 70 тис. працює. У кого 70, у кого 100, у кого 200. А інша половина каже: ну а що від нас залежить? Ну, відберуть у нас бізнес, як у тебе”, – розповів Тіньков в інтерв’ю російському журналісту Юрію Дудю.

На уточнююче питання, чи має на увазі, що цим мільярдери виступили проти війни, Тіньков відповів ствердно. Хто входить до списку 20 найбагатших росіян за версією видання “Форбс”:

Тіньков також заявив, що українська армія сильніша, проте якщо “дійти до Москви”, то буде ядерна війна. Бізнесмен вважає, що президенту рф володимиру путіну потрібно запропонувати “гарантії” для того, щоб він погодився закінчити війну та не боявся потрапити під військовий суд.