Зеленський подякував США за новий пакет підтримки у 40 млн доларів

КиевVlast

Палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки проголосувала за новий пакет підтримки для української держави та глобальної демократії на 40 мільярдів доларів. Скоро відбудеться й друге голосування – у Сенаті США. Після чого це рішення потрапить на підпис Президенту Байдену й набуде чинності.
Про це KВ стало відомо з повідомлення Офісу президента.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

"Я вдячний народу Америки та всім нашим друзям у Конгресі, в адміністрації за цю підтримку. У чому конкретно позитив? Ці кошти будуть використані максимально швидко й без бюрократії для посилення захисту України. Передусім, це зброя та боєприпаси для нас, обладнання. Але не тільки. Це також підтримка розслідування воєнних злочинів Російської Федерації, окупантів, підтримка дипломатичної роботи тощо", – зазначив президент Володимир Зеленський.
Також Зеленський зазначив, що вдячний президенту США Байдену за поновлення Америкою знаменитої програми ленд-лізу.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться
"Говорячи просто, ленд-ліз – це схема передачі нам усього, що необхідно для оборони. Хоча формально це ніби позика, але по суті вона настільки вигідна, що називати її позикою некоректно. По-перше, ми отримаємо доступ до сучасної зброї, боєприпасів, обладнання, і нам не треба шукати варіанти, як за це все заплатити. По-друге, тепер із ленд-лізом Президенту США не потрібно буде узгоджувати з Конгресом, яку допомогу він надає. Це прискорить постачання", – підкреслив Зеленський.
Читайте: Байден підписав закон про ленд-ліз для України
Фото: ОП
КиївВлада