США надаватимуть Україні допомогу, поки війна не буде закінчена – Держдепартамент

Слово і Діло

США будуть підтримувати Україну у військовому та економічному плані, а також чинити тиск на Росію до самого кінця війни. Вашингтон буде всіма силами наближати перемогу України над агресором.

Про це заявив речник Державного департаменту США Нед Прайс на брифінгу 11 травня, повідомляє Укрінформ.

"Росія досі не виявила жодних ознак того, що вона готова прийняти дипломатію, як вихід із ситуації. Тому ми продовжимо робити те, що вже довело свою ефективність» - сказав Прайс.

За його словами, Україна отримуватиме від США допомогу у сфері безпеки і оборони, яка дасть ЗСУ можливість захищати свободу України, незалежність і демократію. Що стосується Росії, то її чекають все більш посилюються санкції.

«Ми будемо і далі нарощувати економічні та фінансові наслідки для кремля, а також всіх, хто сприяє цій війні» - резюмував Прайс.

Нагадаємо, 11 травня Палата представників США схвалила пакет допомоги, що передбачає підтримку України на загальну суму близько 40 млрд доларів.

Крім цього, демократ Річард Блументаль і республіканець Ліндсі Грем внесли до Сенату США резолюцію про визнання Росії державою-спонсором тероризму.