Президент вніс у Раду указ про конфіскацію російського майна

Budport.com.ua

Указ про примусове вилучення російського майна
Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради свій указ про примусове вилучення в Україні об'єктів права власності росії та її резидентів.
Законопроєкт про затвердження указу зареєстровано за номером 7371. У пояснювальній записці сказано, що рішення про примусове вилучення російських об'єктів права власності 11 травня ухвалила Рада нацбезпеки та оборони.

«Указ президента, яким введено в дію рішення РНБО про примусове вилучення в Україні об'єктів права власності РФ та її резидентів, не пізніше шестимісячного терміну після скасування або завершення воєнного стану в Україні підлягає затвердженню Верховною Радою шляхом ухвалення відповідного закону», - також повідомляється в документі.

Окупанти понищили 40 асфальтобетонних заводів та більш ніж 300 одиниць дорожньо-будівельної технікиНапередодні прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про підписання документа, згідно з яким, російські активи на території України переходять державі, а отримані кошти спрямують на посилення армії, підтримку людей і відновлення України.
В Украине почти 10 млн кв. м разрушенного и поврежденного жилья

Цікаво про будівництво: нове рішення у висотному будівництві дозволяє значно збільшити площі, що реалізуютьсяЧитайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal