Медведєв знову взявся погрожувати НАТО ядерною зброєю

Gazeta.ua

Москва вкотре робить маніпулятивні заяви про те, що Захід нібито розв'язав проти Російської Федерації проксі-війну або так звану "війну за довіреністю".

Такий військовий конфлікт завжди має ризик переходу у повноцінну війну із застосуванням ядерної зброї, заявив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв.

"Накачування країнами НАТО України зброєю, підготовка її військ до використання західної техніки, відправлення найманців та проведення навчань країн Альянсу біля кордонів РФ підвищують ймовірність прямого і відкритого конфлікту НАТО з Росією замість "війни за довіреністю", - заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За яких умов Путін застосує ядерну зброю - розвідка США

Медведев стверджує, що потенційний конфлікт НАТО з РФ може перерости в ядерну війну, що стане "катастрофічним для всіх сценарієм".

Застосування Росією ядерної зброї проти України буде оголошенням війни людству. Це буде Третя світова війна.

Постійний представник Російської Федерації в ООН Василь Небензя заявив, що "події в Україні - це проксі-війна колективного Заходу", а західні країни нібито "чекали на момент і готувалися до економічного протистояння".

25 квітня міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров сказав, що "НАТО вступив у проксі-війну з Росією". 2 травня голова Держдуми В'ячеслав Володін запропонував притягувати до відповідальності як воєнних злочинців тих, хто постачає в Україну зброю.