Україна перевіряє кожний виданий росіянам документ на дозвіл проживання

Уніан
Держава перевіряє усіх росіян / фото УНІАН, Ігор Чекачков

Державна міграційна служба разом з правоохоронними органами проводить аудит кожного документа, який був виданий громадянам Росії та дозволяв їм тимчасово чи постійно перебувати на території України.

Про це під час брифінгу заявила голова Міграційної служби Наталія Науменко.

"Відносно громадян Російської Федерації, ті особи, які мають посвідки на тимчасове проживання, вони продовжують перебувати на законних підставах на території України і можуть безперешкодно робити в'їзд та виїзд з території України, але через контрольовані пункти пропуску. Разом з тим, з правоохоронними органами ми проводимо абсолютно повний аудит підстав видачі посвідок на тимчасове або постійне проживання громадянам Російської Федерації, дозволів на іміграцію, громадянств, щоб виокремити тих, які можуть здійснювати проти України певну діяльність", - сказала вона.

Також Науменко додала, що зараз готується рішення уряду, яке змінить алгоритм подальшої роботи з видачі таких документів громадянам РФ.

"Ми розуміємо, що в даному напрямку роботу треба посилювати", - сказала вона.

Що стосується громадян Білорусі, то для них поки що ситуація кардинально не змінюється.

"Політика стосовно громадян Білорусі наразі не змінилася, ми будемо найближчим часом поновлювати прийняття документів", - сказала вона.

Раніше петиція про візовий режим з Росією набрала понад 25 тисяч голосів. Тепер петицію мають направити на розгляд президента Володимира Зеленського.

Вас також можуть зацікавити новини: Дерусифікація: в Харкові перейменували три вулиці та район "Несе смерть": жителів Маріуполя попередили про небезпечний задум окупантів У ВР хочуть штрафувати за порушення обмежень під час воєнного стану: деталі