Херсонським «гауляйтерам» рашистів порадили готуватися «з речами на вихід»

UA.NEWS

Українські правоохоронні органи фіксують усі злочини та імена колаборантів з російськими окупантами.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у відповідь на намір «гауляйтерів» Херсонщини просити російського диктатора владіміра путіна приєднати український регіон до росії.

Херсонський колаборант Кирило Стремоусов другий день поспіль заявляє, що окупанти звернуться до Путіна з проханням включити регіон до складу РФ, і «жодних ХНР і референдумів не буде». Сьогодні він заявив, що «це питання не найближчих днів, а найближчої перспективи». Мер Херсона Ігор Колихаєв звернувся до ОП з проханням негайно втрутитися й офіційно заявити, що Україна бореться за Херсон.

Михайло Подоляк висловив офіційну позицію Офісу президента з цього приводу:

«Офіс президента відслідковує всі рухи російських окупантів у Херсонській області. Усі. Ми фіксуємо злочини росіян у повному обсязі – насильство над людьми, масові викрадення, тортури у підвалах, крадіжки майна, спроби створити фіктивні управлінські структури. Бачимо і знаємо про все. Всі злочини документально фіксуються, і у фіналі будуть абсолютно розгромні кримінальні наслідки»

Він зазначив, що українські органи також фіксують усі нечисленні імена колаборантів, і на кожного з них обов’язково чекатиме лава підсудних.

«Інтенсивність війни сьогодні така, що жодної пощади зрадникам більше не буде. Наш спеціальний «нагородний відділ» працює цілодобово. Просто чекайте своєї черги!»

Він наголосив, що Херсонська область – це українська земля, і вона буде звільнена ЗСУ незалежно від створення нових назв чи ідей для приєднання до інших «російських бандитських галактик».

Нагадаємо, наприкінці квітня Кирило Стремоусов заявив про створення на тимчасово окупованій території Херсонської області так званих «адміністрацій».

Також окупанти планували запровадити з 1 травня на тимчасово окупованій Херсонщині «рубльову зону». Однак ці плани не реалізувалися.

Херсонські партизани оголосили полювання на Стремоусова.