Усі злочини військових РФ у Херсонській області матимуть розгромні кримінальні наслідки – Подоляк

UA|TV

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в офіційному Telegram-каналі повідомив, що українське керівництво фіксує усі злочини військових країни-агресора РФ у Херсонській області, а у фіналі вони матимуть розгромні кримінальні наслідки.

“Хочу офіційно наголосити, що Офіс президента відстежує всі рухи російських окупантів у Херсонській області. Ми фіксуємо злочини росіян у повному обсязі – насильство над людьми, масові викрадення, тортури у підвалах, крадіжки майна, спроби створити фіктивні управлінські структури. Бачимо та знаємо про все. Усі злочини документально фіксуються, і у фіналі будуть розгромні кримінальні наслідки“, – написав радник голови ОПУ.

Він уточнив, що всі імена колаборантів також фіксуються.

“Інтенсивність війни сьогодні така, що помилування зрадникам більше не буде. На кожного з колаборантів чекає максимально жорстка лава підсудних з відповідними термінами ув’язнення. Це якщо вони доживуть до своїх особистих судів, а не отримають нагороду вже зараз. Наш спеціальний “відділ нагород” працює цілодобово. До вас черга дійде!” – попередив Михайло Подоляк.

Радник голови ОПУ наголосив, що Херсонська область є українською територією та буде звільнена Збройними силами України – “незалежно від створення нових назв чи ідей для приєднання до інших “російських бандитських галактик”.

Нагадаємо, РНБО ухвалила рішення про примусове вилучення активів “Сбербанку” та “ВЕБ” на загальну суму 16 млрд грн.

У РФ почалися “чистки” у військовому керівництві, усунули голову Генштабу Герасимова – Арестович

Кличко висловив стурбованість, що РФ може застосувати ядерну зброю по Києву

Військовий експерт Михайло Притула у прямому ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UА озвучив прогноз, що Росія спробує закріпити на території України псевдореспубліки на кшталт Осетії або Придністров’я, проте шанси Кремля зменшуються з кожним днем