«Зокрема завдяки білорусам провалився наступ на Київ» – Тихановська

Букви

Про це повідомляє чеський російськомовний телеканал “Поточний час”.

В інтерв’ю телеканалу Тихановська прокоментувала дії невизнаного президента Білорусі Олесандра Лукашенко підчас повномасштабної російської агресії в Україні.

Політична діячка зазначила, що риторика Лукашенко змінювалася, хоча й напочатку була агресивною.

“Мужність українців перевершила всі можливі очікування, вони (українці – прим. ред.) дали відсіч агресії, риторика Лукашенко почала змінюватися”, – вважає Тихановська.

Вона назвала Лукашенко колаборантом, бо той надав окупантам території Білорусі для запуску ракет та переміщення військової техніки.

“Проте білоруси вкотре продемонстрували свою мужність. Зокрема завдяки їм провалився наступ на Київ. Російська армія не почувалася комфортно на білоруській землі”, – наголосила політична діячка.

Також Тихановська зазначила, що наразі невизнаний президент Білорусі намагається абстрагуватися від ситуації, мовляв, він взагалі не бажав війни та не знав про плани Кремля. Однак Тихановська впевнена, що Лукашенко повинен понести покарання за співучасть у цій війні. Раніше повідомлялося, що Лукашенко “не очікував”, що війна РФ проти України “затягнеться”.

Також ГУР повідомляло, що Росія планувала вторгнення в Білорусь.