Джемілєв розповів про лист Ердогану від захисників Маріуполя, пошуки варіантів їх порятунку тривають

Гордон

Президенту Туреччини Реджепу Ердогану передали лист від українських військових, які захищають Маріуполь. Про це 12 травня в медіацентрі "Укрінформу" повідомив на брифінгу лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв."Маріуполь наш біль та гордість. Вклад воїнів захисників Маріуполя в нашу незалежність просто неоціненний. Вони виконали свій обов'язок, але зараз їх треба рятувати. Я отримав листа від командира "Азову" до президента Ердогана. Ми відразу переклали його турецькою і відправили лідеру Туреччини", сказав він.

Лідер кримськотатарського народу зазначив, що тижнем раніше в Україну приїжджав радник Ердогана і "розповідав, що вони роблять для наших героїв".

"Ердоган двічі розмовляв із [президентом РФ Володимиром] Путіним. І запропонував направити корабель у порту Бердянська, оскільки порт у Маріуполі заміновано, разом із турецькими спостерігачами, і турецька сторона буде гарантом того, що ці бійці до кінця війни будуть гостями Туреччини. Окупанти сказали, що випустять лише мирних жителів, а військові мають здатися в полон", пояснив Джемілєв.

Він наголосив, що зараз "триває пошук варіантів порятунку бійців".

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)