Україна буде справлятися з наслідками війни ще 100 років - Олаф Шольц

Znaj.ua

З наслідками війни Україна може справлятися ще найближчі 100 років. Після перемоги має бути багато роботи.

Україні може знадобитися не менше 100 років для того, щоб впоратися з наслідками війни, яку розв'язала Росія.

Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, який порівняв те, що відбувається з Німеччиною.

За словами німецького лідера, навіть через 77 років Другої світової війни, час від часу по всій країні знаходять в землі снаряди, після чого знешкоджують їх. Те ж саме відбувається на всіх територіях, де велися бойові дії.

Через війну в Україні ситуація лише сильніше посилиться, і так званий "лічильник" знову збився. Україні доведеться заново знаходити всі снаряди, які залишили після себе російські окупанти. При цьому, політик зазначив, що країни Заходу допомагатимуть Україні, щоб якомога швидше відбудувати її після закінчення війни.

"Ті, хто живе в Німеччині, знають, що ми досі знаходимо бомби, які падали під час Другої світової... Україні доведеться ще протягом сотні років боротися з наслідками цієї війни. Такі війни мають тривалі наслідки - всі снаряди, що запускаються зараз, можуть роками залишатися в грунті", - сказав він.

До слова, за попередніми даними з офісу президента України, втрати України за час війни з Росією склали не менше 600 мільярдів доларів, тому допомога західних партнерів не завадить. Крім того, на відновлення всієї дорожньої інфраструктури може знадобитися не менше 3-4 років. Залишається лише викинути російську нечисть з наших територій, і почати будувати нову, сучасну країну.

Також, німецький канцлер в черговий раз поговорив по телефону з українським Президентом Володимиром Зеленським. Про теми обговорення Президент України написав у Twitter.