Впливові американці закликали Сенат якнайшвидше затвердити допомогу Україні

Укрінформ

Про це йдеться у відкритому листі до законодавців, розміщеному на офіційній сторінці TTFU, передає Укрінформ.

«Трансатлантична цільова група з питань України закликає Конгрес США негайно прийняти двопартійний пакет надзвичайної допомоги Україні в оборонній, економічній та гуманітарній сферах», - наголошується в листі.

Читайте також: ЄС до 20 травня надасть Україні другий транш макрофінансової допомоги на €600 мільйонів

Активісти привітали запит президента Байдена до Конгресу виділити 33 млрд дол., а також рішення конгресменів збільшити пакет підтримки України до майже 40 млрд дол., ухвалене під час голосування 10 травня.

«Ми наполегливо закликаємо Сенат США ухвалити пакет з фінансуванням допомоги Україні якнайшвидше, враховуючи нагальні проблеми, які долають українці, а також зростання економічних, безпекових і гуманітарних потреб на місцях», - зазначається в листі.

Читайте також: США допомагатимуть Україні, поки війна не припиниться - Держдеп

При цьому наголошується, що новий транш комплексної допомоги США «має вирішальне значення для подолання поточної масштабної агресії рф проти України».

«Підтримка й допомога США мають ключове значення для припинення кампанії геноциду москви, яка прагне не лише знищити Українську державу з її економікою, а й ліквідувати Україну як націю та українців як народ», - наголошується в листі.

Читайте також: $40 мільярдів для України: Зеленський подякував Палаті представників США за схвалення закону

Крім того, збільшення допомоги США має важливе значення, щоби завадити поширенню спотворених імперських амбіцій путіна за межами України, підкреслюється в документі.

Як повідомляв Укрінформ, пізно ввечері 10 травня Палата представників США ухвалила масштабний законопроєкт щодо виділення допомоги Україні та відповіді на війну путіна проти української нації.