рф уже відкрито погрожує Фінляндії зі Швецією, а також проти вступу України до ЄС

5 канал
На росії "не бачать" дипломатичного шляху закінчення війни

На росії заявили, що змінили свою позицію щодо вступу України до Європейського Союзу – тепер вона така ж, як і щодо вступу до НАТО. Крім того, Москва взялася відкрито погрожувати Фінляндії та Швеції, які вже оголосили про намір приєднатися до Альянсу.

Про це заявив заступник постпреда рф при ООН Дмитро Полянський в інтерв'ю британському онлайн-виданню UnHerd News, передає УП зі посиланням на росЗМІ.

"Позиція Росії щодо бажання Києва вступити до ЄС змінилася, тепер вона схожа на позицію щодо вступу України до НАТО, заявив заступник постпреда при ООН Полянський", – йдеться у повідомленні.

На думку рашиста, на даному етапі немає дипломатичних варіантів закінчення війни.

"На даному етапі я, відверто кажучи, не бачу жодних можливостей для дипломатичного врегулювання, з огляду на позицію України та спроби розпалити цей конфлікт з боку західних країн. Я повинен визнати, що зараз немає можливостей для дипломатії", – цитує його видання.

Після чергового нагадування, що у рф є ядерна зброя, він також заявив, що щойно Фінляндія та Швеція стануть членами НАТО і на території країн з'являться війська альянсу – ці території стануть можливою ціллю для російських військових.

Раніше росія вже погрожувала стягнути ядерну зброю до Балтійського регіону, якщо Швеція і Фінляндія вступлять у НАТО.