Стратегічна поразка Росії видна вже всім у світі. Відеозвернення Володимира Зеленського до українців

Вікна

“Наше завдання – боротися, поки ми не досягнемо своїх цілей у цій війні. Звільнити нашу землю, наших людей і надійно гарантувати нашу безпеку”.

Сообщение Стратегічна поразка Росії видна вже всім у світі. Відеозвернення Володимира Зеленського до українців появились сначала на Vikna.

Президент України Володимир Зеленський записав чергове звернення до українців 12 травня.

Російська стратегічна поразка очевидна вже всім у світі. Просто в Росії поки немає сміливості це визнати. Вони боягузи. І намагаються сховати правду за ракетними, авіаційними та артилерійськими ударами.

Тому наше завдання — боротися, поки ми не досягнемо своїх цілей у цій війні. Звільнити нашу землю, наших людей і надійно гарантувати нашу безпеку, — сказав президент.

Головне зі звернення Зеленського 12 травня: Наші захисники й захисниці! Сьогодні ці слова звучать особливо — у Міжнародний день медичної сестри. Мав честь вручити державні нагороди й відзнаки представницям цієї професії. Тим, хто під ворожими обстрілами та у час окупації — не припиняли працювати й рятувати людей: Тетяні Тарасенко, Аллі Чернець та Людмилі Гусак із Сумської Області. Вірі Целик, Оксані Уманець та Ірині Вернигорі з Чернігова. Оксані Баландіній з Луганської області. Світлані Клименко та Марії Адаменко з Київщини. Наталії Абашник з Харкова. Мені було дуже приємно побачити й умови роботи наших медиків в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії, у Києві. Новий корпус Центру був побудований в рамках нашої програми Велике будівництво. І це дійсно сучасний корпус. У ньому відчуваєш, що наша медицина дійсно може бути на одному рівні з найкращими світовими медичними системами. За час бойових дій з 24 лютого російські війська зруйнували 570 закладів охорони здоровʼя. Повністю знищили 101 лікарню. Сьогодні вночі вони завдавали удару по Чернігівщині — по школах. Звичайно, російська держава в такому стані, що будь-яка освіта їй тільки заважає. Але чого можна досягнути знищенням українських шкіл? Але всі лікарні, які окупанти зруйнували… Всі школи й університети, які вони розбомбили… Всі будинки, мости, підприємства — ми усе відновимо. Читати на тему

З десяток ворожих “прильотів” — що відомо про вибухи в Кременчуці Сьогодні, 12 травня, приблизно з десяток ворожих ракет вдарили по інфраструктурі Кременчука в Полтавській області. Окупанти били сьогодні по Полтавщині — по Кременчуку, знову по заводу, щоб у людей не було бензину. По Запорізькій області, по містах і селам Донбасу. Але що це їм дає? Російська стратегічна поразка – очевидна вже всім у світі й навіть тим, хто ще продовжує з ними спілкуватись. Говорив з президентом Фінляндії. Обговорили з ним євроінтеграцію України та оборонну взаємодію. Говорив і з президенткою Словаччини Зузанною Чапутовою. Подякував за надану Україні підтримку. Домовились про наступні кроки по всьому спектру відносин: оборона, санкції, економіка — зокрема, імпорт пального, — і подальше зближення з Євросоюзом. Маємо поширювати наші, українські ідеї й розʼяснювати на всіх рівнях — яким саме ми, українці, бачимо життя Європи й світу після цієї війни. Війни, яка змінює все у світовій політиці. Вдячний другу України — премʼєр-міністру Нідерландів Марку Рютте за сьогоднішнє звернення до Верховної Ради України. Це важливий жест підтримки. А ще важливіше те, що Нідерланди адвокатують відмову від російської нафти й готові реалізувати це без зволікання. Підписав укази про нагородження наших захисників. Звання Герой України присвоєно полковнику Качуру Роману Володимировичу, командиру 55-ї окремої артилерійської бригади оперативного командування “Схід” Сухопутних військ. Державними нагородами відзначені 269 військовослужбовців Збройних сил України, з них 14 посмертно. Дивись повне відео звернення Зеленського 12 травня:

Українські військові моряки вміло демонструють свої навички та знищують черговий корабель. Російське судно Всеволод Бобров горить у Чорному морі. Раніше ми розповідали, що відомо.

Сообщение Стратегічна поразка Росії видна вже всім у світі. Відеозвернення Володимира Зеленського до українців появились сначала на Vikna.