Проросійський політик у Сенаті заблокував швидке ухвалення допомоги Україні на $40 мільярдів

Укрінформ

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на CNN. Перед цим лідер більшості в Сенаті демократ Чак Шумер та лідер республіканців Мітч Макконнелл, демонструючи рідкісну єдність, закликали якнайшвидше ухвалити цей документ.

Для подолання заперечення Пола може знадобитися кілька днів, але зрештою в ухваленні законопроєкту про додаткові витрати ніхто не сумнівається.

Пол домагається призначення спеціального генерального інспектора для нагляду за тим, як витрачається військова допомога Україні. Члени обох партій загалом згодні з цією ідеєю, але внесення змін до законопроєкту на нинішньому етапі потребуватиме певного час та уповільнить надання допомоги.

«Ми не можемо рятувати Україну, прирікаючи на загибель економіку США», - заявив Пол, якого вважають проросійським політиком.

«Усе, чого він доб'ється своїми сьогоднішніми діями, - це відтермінує цю допомогу. Але не зупинить»,- сказав Шумер.

Як повідомляв Укрінформ, Макконнелл звернувся в четвер до законодавців із закликом провести прискорену процедуру розгляду та ухвалення пакету допомоги Україні у розмірі майже $40 мільярдів до завершення дня.

Раніше Палата представників ухвалила цей законопроєкт. Із закликом до Сенату прискорити процес ухвалення цього документа неодноразово виступала адміністрація США, а також впливові американці, які підтримують Україну.