Командири, які віддають такі накази, просто хворі. І невиліковно – Зеленський про окупантів, які бомбардують цивільну інфраструктуру

Гордон

Російська стратегічна поразка вже очевидна, але РФ поки що не має сміливості це визнати, вважає президент України Володимир Зеленський. Про це він сказав 12 травня у зверненні, опублікованому Офісом президента.За інформацією Зеленського, із 24 лютого російські війська зруйнували 570 закладів охорони здоров'я, до того ж 101 лікарню повністю знищили.

"Що це таке? Це дурість. Це варварство. Це самознищення Росії як держави, на яку хоча б хтось у світі міг дивитися як на культурну націю. Сьогодні вночі вони завдали удару по Чернігівщині, ще й по школах. Звичайно, російська держава в такому стані, що будь-яка освіта їй тільки заважає", наголосив Зеленський.

Він підкреслив, що Україна відновить усі лікарні, школи, університети, будинки, мости та підприємства, які зруйнували окупанти.

"Але чого можна досягти знищенням українських шкіл? Усі російські командири, які віддають такі накази, просто хворі. І невиліковно... Окупанти били сьогодні ще по Полтавщині, по Кременчуку. Знову по заводу, щоб у людей не було бензину. Реально хворі", сказав Зеленський.

Він зазначив, що під обстріл потрапили також Запорізька область, міста і села Донбасу.

"Але що це їм дає? Російська стратегічна поразка очевидна вже всім у світі й навіть тим, хто ще продовжує з ними спілкуватися. Просто в Росії поки немає сміливості це визнати. Вони боягузи. І намагаються сховати правду за ракетними, авіаційними та артилерійськими ударами. Тому наше завдання боротися, поки ми не досягнемо своїх цілей у цій війні. Звільнити нашу землю, наших людей і надійно гарантувати нашу безпеку", наголосив Зеленський.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюють)