Глава МЗС Британії: санкції потрібно зберігати до тих пір, поки Росія не залишить Україну

borg.expert

Міжнародні санкції проти Росії мають бути скасовані лише після того, як усі її війська покинуть Україну.

Про це заявила міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс на зустрічі міністрів закордонних справ G7, – пише “Європейська правда” з посиланням наВВС.

Трас закликала своїх колег на зустрічі в Німеччині вживати нових санкційних заходів доти, доки російські війська залишаються в Україні.

“Путін принижує себе на світовій арені. Ми повинні забезпечити йому поразку в Україні, яка позбавляє її будь-якої вигоди і зрештою стримує подальшу агресію”, – сказала вона.

Трас також заявила, що союзники повинні йти “далі і швидше” на підтримку опору України та закликала збільшити підтримку оборони України, зокрема розширити доступ до військової техніки, що використовується НАТО.

“Найкраща довгострокова безпека для України полягатиме в тому, що вона зможе захистити себе. Це означає надання Україні чіткого шляху обладнання стандарту НАТО”, – сказала Трасс.

The post Глава МЗС Британії: санкції потрібно зберігати до тих пір, поки Росія не залишить Україну appeared first on borg.expert – медіа-портал про борги та банкрутство.