Фейгін про хворобу Путіна: "Видає його зовнішній вигляд"

Уніан
Кажуть, що Путін хворий. У його оточенні це приховують / фото ua.depositphotos.com

Останнім часом в ЗМІ дедалі частіше "спливають" чутки про хворобу президента РФ Володимира Путіна і про його майбутню операцію.

Такі припущення прокоментував в інтерв'ю "Обозревателю" російський правозахисник Марк Фейгін.

За його словами, прямих підтверджень хвороби агресора РФ немає, адже це головна держтаємниця, але це видає його зовнішній вигляд. Він каже, Путін - це старий 70-річний чоловік з вантажем захворювань.

"Я не медик, я не можу поставити йому діагноз, але я бачу його подагричні пальці, тому що я знаю, що таке подагра. І так далі", - говорить Фейгін.

"Безумовно, людина чимось хворий. Наскільки це смертельне захворювання або невиліковне, я не можу сказати. Але було розслідування видання "Проект", в якому були наведені документи про те, що скрізь його супроводжують лікарі і один з них Селіванов – онколог, нібито фахівець з онкології ендокринної системи", - додав правозахисник.

Він каже, що, безумовно, якесь захворювання у Путіна є, зі здоров'ям у нього не все так блискуче, як малює його прес-служба.

Також Фейгін допустив такий варіант, коли глава РФ може померти під час операції. Але не сам, йому в цьому можуть допомогти зацікавлені в цьому люди всередині РФ, наприклад, постраждалі через санкції. І на це їх може підштовхнути Захід.

Правозахисник вважає, що смерть диктатора на операційному столі "шляхом однієї простої маніпуляції" була б найкращим виходом для українців і навіть світу.

Раніше колишній друг Володимира Путіна і мільярдер Сергій Пугачов розповів, про які проблеми зі здоров'ям президента РФ він знає. За його словами, йдеться про травму хребта після падіння агресора з коня.

Вас також можуть зацікавити новини: Розслідувач Bellingcat про чутки про здоров'я Путіна: "Не буде через шість місяців" "Краще б помер": журналіст заявив, що оточення Путіна хоче його смерті Хірург-онколог перерахував ймовірні захворювання Путіна