Генрі Кіссинджер: Путін переоцінив можливості Росії

DIP

Колишній держсекретар США при Ніксоні та лауреат Нобелівської премії миру Генрі Кіссинджер висловив свою думку про війну в Україні та заявив, що очікує радикальної зміни геополітичної ситуації на міжнародному рівні після закінчення конфлікту.

Що стосується ядерного арсеналу Росії, Кіссинджер визнав, що викликає занепокоєння той факт, що Москва в попередні роки вклала так багато коштів у його розвиток та збільшення.

Викликає занепокоєння той факт, що ці види (ядерної) зброї модернізуються та збільшуються щороку, і що досі не було міжнародних дебатів про те, що станеться, якщо вони будуть застосовані, пояснив Кіссинджер, як цитує Financial Times.

За його словами, ми повинні враховувати, що живемо в абсолютно нову епоху, коли технології займають все більше і більш значуще місце в нашому світі, що вимагатиме нового підходу до дипломатії та війни.

Путін неправильно оцінив міжнародну ситуацію та явно переоцінив можливості Росії, прокоментував Кіссинджер рішення російського президента про вторгнення в Україну та подальші санкції проти Російської Федерації.

Зараз важливіше питання, як довго триватиме війна і чим вона закінчиться, підсумував колишній держсекретар США.