Зеленський готовий говорити з Путіним, але є умова

NTA

Президент України Володимир Зеленський каже, що готовий зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним. проте на умовах діалогу, а не ультиматумів.

Про це повідомив Володимир Зеленський в інтервʼю італійському каналу Rai1.

Питання перемовин із Росією ускладнюється через все нові й нові докази звірств російських військових в Україні. Кожного дня Україна деокуповує невеликі населені пункти та знаходить там докази катувань і убивств російськими військовими мирного населення.

«Я як президент готовий говорити з Путіним, але без його посередників будь-яких, і на умовах діалогу, а не на умовах ультиматуму», – підкреслив президент.

Зеленський додав, що умовами миру для України є повага до суверенітету, територіальної цілісності, традицій, народу, мови, поваги до людей і незалежності нашої держави.

«Саме всі ці банальні, звичайні, нормальні речі порушила Росія. Тому їх потрібно відновити. Що таке відновити? Вивести свої війська, деокупувати наші домівки, я вже не говорю, що треба вернути все те награбоване», – наголосив він.

Днями прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що він не бачить, як можна нормалізувати стосунки з російським президентом Володимиром Путіним після вторгнення Російської Федерації до України. Навіть якщо керівник Кремля покається за скоєне.