Не думаю, що він може зберегти лице, треба думати, що буде з Росією, – Зеленський про Путіна

24 канал

Президент України Володимир Зеленький заявив, що Україна вже не зможе сидіти за одним столом з келихом з Росією. Цей шлях неможливий і наразі може бути лише прагматичний діалог.

На запитання італійського журналіста як Путіну "зберегти лице" Зеленський відповів, що президент країни-агресорки вже навряд зможе це зробити.

До теми Ми не повинні шукати вихід для Росії, Макрон даремно це робить, – Зеленський

Натомість все, що залишилося Путіну, це думати, що буде далі з Росією.

Я не думаю, що він (Путін – 24 канал)зможе зберегти лице. Чесно кажучи, я в принципі не думаю, що буде майбутнє з цією людиною,
– наголосив Володимир Зеленський.

Також він додав, що потрібно думати, що буде у майбутньому з Росією. І це питання цікавить й українців, адже Росія – наш сусід. І, ймовірно, стосунки з росіянами доведеться відновлювати майбутнім поколінням українцям.

Також Зеленський порадив росіянам зберегти державу. Оскільки наразі через військову агресію Росії поти України весь світ відвертається від російської культури та її історії. Доходить і до того, що у багатьох магазинах Європи не хочуть обслуговувати росіян.

Зберегти лице не вийде, можна ще зберегти свою історію,
– підсумував Зеленський.

Як змінюється сприйняття Росії у світі: останні новини Вас може зацікавити – Звернення Зеленського за 12 травня: дивіться відео