"Ми їх не дуже боїмося", – Зеленський про загрозу з боку Придністров'я

Стопкор

Наступ рф на Україну з боку Придністров'я цілком можливий, але Київ не бачить великої загрози.

Про це президент Україні Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю італійському телеканалу "Rai 1", опублікованому на YouTube-каналі "Зе!Президент".

"У Придністров’ї може бути атака, там 100% людей контролює росія. Військові там як місцеві, так і росіяни. Там може бути до 15 тисяч угруповання, але воно не дуже готове. У них немає кордонів з рф, тільки з нами і Молдовою. Додаткових військових вони можуть мати тільки з неба, висадка десанту тощо", – заявив глава держави.

За його словами, українська сторона не бачить великої загрози, оскільки в окупованому молдавському регіоні знаходиться слабке угруповання.

"Ця частина угруповання, якщо вони підуть, ми їх не дуже боїмося, тому що там з цих 15 тисяч вміють воювати до 3 тисяч людей. Це може бути виклики, але ми не бачимо там дуже великої загрози", – додав Зеленський.

Зазначимо, молдовська влада з самого початку війни дуже обережно виступала щодо війни в Україні. Але загроза бути залученою в конфлікт стає для країни все реальнішою. Росія робить все можливе, щоб втягнути Придністров’я в конфлікт.