"Врятуйте цивільних та військових з "Азовсталі": експрезиденти України звернулись до світових лідерів

ТСН

Колишні українські президенти просять врятувати життя цивільним та військовим на "Азовсталі".

Звернення у соціальних мережах опублікував експрезидент України Віктор Ющенко.

Українські президенти звернулись до держав-членів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та Канади, Китаю, Туреччини та інших, а також до ООН. Вони просять допомогти врятувати життя цивільних та військових, які зараз перебувають на "Азовсталі" у Маріуполі під постійними обстрілами російських окупантів.

"Така шокуюча жорстокість рашистів позбавлена будь-якого військового сенсу. Місто Маріуполь практично вщент зруйноване російською армією, яка зараз намагається приховувати сліди своїх злочинів. Надзвичайні мужність та героїзм українських воїнів-захисників міста вразили не лише Україну, а й увесь світ. Батальйон "Азов", наші морпіхи, наші прикордонники вже увійшли в історію, бо їхній військовий подвиг безпрецедентний. І це наші національні герої, самовіддані, сміливі, патріотичні", - йдеться у зверненні президентів.

Там також зазначили, що зараз росіяни влаштовують криваву розправу над сміливими захисниками, які відмовились здаватись та зраджувати Україну.

"Закликаємо кожного з вас долучитися до того, щоби врятувати життя героїчних українців На вас з надією дивляться десятки мільйонів українців, вашому вдалому посередництву із вдячністю аплодуватимуть усі народи цивілізованого світу", - наголосили експрезиденти.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський розповів, що готовий до діалогу з російським диктором Володимиром Путіним.

Читайте також:

Під час окупації села під Харковом росіяни обстріляли дім з танка: людей закопали на подвір'ї (фото,відео)

"Комбат-єб*нат": російський військовий розповів дружині про звірячі накази командування (відео)

Війна Росії проти України: день 79, текстовий онлайн усіх подій