Троє експрезидентів України звернулися керівників світу та ООН: чого вимагають

Новини.LIVE

Петро Порошенко спільно з Леонідом Кучмою та Віктором Ющенко звернувся до держав-членів ЄС, ООН, США, Канади, Китаю, Туреччини по допомогу.

Про це Петро Порошенко написав у Facebook.

Читайте також: Зеленський готовий зустрітися із путіним, але без посередників. Відео

Чого просять експрезиденти

Петро Порошенко звернувся до світової спільноти та міжнародних орагнізацій із закликом врятувати українців на "Азовсталь".

"Просимо усіма наявними дипломатичними ресурсами допомогти українській владі врятувати життя цивільних і військових українців, яких на території заводу «Азовсталь» росія за наказом путіна намагається знищити варварськими методами. Така шокуюча жорстокість рашистів позбавлена будь-якого військового сенсу. Місто Маріуполь практично вщент зруйноване російською армією, яка зараз намагається приховувати сліди своїх злочинів.", - пише Порошенко.

Окрім того експрезидент підкреслив, що бої на "Азовсталь" є проявом жорстокості росіян. які прагнуть помститися та знищити українців. Також він заявив, що особисто готовий долучитися до переговорів за потреби.

"Якщо переговорна група вважатиме за потрібне, готовий долучитися до процесу переговорів щодо екстракції захисників "Азовсталі", поруч з міжнародними та українськими представниками влади, та особисто взяти участь у реалізації цієї процедури.", - зазначив Петро Порошенко.

Більше актуальних новин

Дмитро Кулеба заявив, що росіяни не хочуть переговорів, вони віддають перевагу війні. У свою чергу, Україна готова до діалогу, але не готова до російських ультиматумів.

Платформа UNITED24 для збору коштів на підтримку України за перший тиждень зібрала 25,8 мільйона доларів.