Рівень безпеки Києва, Львова та інших міст на одному рівні, – радник глави МВС

24 канал

Багато людей, зокрема й киян, повертаються в столицю. Українці і з інших міст, які вимушено поїхали з рідних домівок, також вирішують їхати назад.

Однак наразі це не зовсім безпечно. Про це 24 каналу сказав радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів. Він ще раз попередив людей про загрозу серйозної небезпеки для українців.

Увага Бєлгороду приготуватись, – радник глави МВС пригрозив росіянам

Станом на сьогодні рівень безпеки Києва, Львова, Ужгорода та інших міст України перебуває приблизно на однаковому рівні,
– наголосив радник глави МВС.

Як він пояснив, єдина загроза у цих містах – це ракетно-бомбові удари російських військових. Разом з тим, жодних загроз штурмів цих населених пунктів немає. Так само як і роботи диверсійно-розвідувальних груп також одразу виявляють правоохоронці.

"Однак в межах загальної ситуації в Україні Київ настільки ж безпечний, як і інші міста на заході України", – додав він.

Разом з тим, як наголосив Андрусів, кількість блокпостів не зменшиться. Однак число тих, які працюватимуть – зміниться. Тобто, кількість військових та поліції на них дещо скоротиться. Але варто зауважити, що на час дії комендантської години (у кожному місті вона може бути різною), вони наповняться правоохоронцями.

В КМДА не можуть гарантувати, що повертатися до Києва зараз безпечно "Бєлгороду приготуватись!" – Радник глави МВС пригрозив росіянам: дивіться відео