Зеленський: Україна не сприйняла ідею Папи Римського щодо українського та російського прапорів

Gazeta.ua

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що українське суспільство не сприйняло ідею Папи Римського Франциска, коли двоє людей несли український та російський прапори у Ватикані.

За його словами, Україна вдячна за інші дії. Про це вн розповів в інтерв'ю проєкту Porta a Porta італійського телеканалу Rai 1, передає Офіс президента в Telegram.

"Я вам поясню, як наше суспільство на це реагує: коли Папа молиться за Україну, ми йому завжди вдячні. Коли він показував на прикладі двох людей, які несли український і російський прапори, що повинна бути дружба, ми не змогли це сприйняти", - зазначив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЗС подякувало Папі Римському і запросило його до Києва

Він пояснив, що зараз в Україні російський прапор сприймають як прапор загарбників. За його словами, у людях відбувся ментальний розкол.

"Це вже не той прапор, що підіймається на змаганнях, на Олімпіадах. Сьогодні це прапор, з яким вони вбивали нас. І у нас ця асоціація. Складно зрозуміти, коли це прямо не стосується вас", - підкреслив Зеленський.

Папа Римський Франциск тричі просив президента РФ Володимира Путіна евакуювати мирних жителів з Азовсталі. Він надсилав прямі повідомлення до Москви дипломатичними каналами і щоразу отримував відмову.