Макрон пропонував піти на поступки, щоб зберегти обличчя путіну - Зеленський

Новини.LIVE

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що його французький колега Еммануель Макрон не зміг досягти успіху у посередництві щодо припинення військового вторгнення росії на українську територію.

Про це Зеленський розповів італійському телеканалу Rai 1.

Читайте також: "Настя, я став довб***бом": окупант хизується жінці вбивствами мирних та обіцяє "виховати сина нормальним"

За словами Президента України, Макрон даремно шукає шляхи виходу для Росії. Поки Росія сама не захоче, він не буде нічого шукати, і Макрон про це чудово знає.

"Він хотів отримати певні результати у посередництві, він їх не знайшов, і не з нашого боку, а з боку росії" , - сказав Зеленський.

Також президент розповів про те, що Макрон пропонував піти на певні поступки щодо українського суверенітету, щоб зберегти обличчя путіну. Зеленський вважає, що це не зовсім коректно з боку президента Франції та Україна не готова комусь щось зберігати та втрачати за це території.

"24 лютого росія показала, що їй все одно на всі поступки, і вона забере територію, якщо вирішила це зробити" , - уточнив Володимир Зеленський.

Більше актуальних новин

Дмитро Кулеба заявив, що росіяни не хочуть переговорів, вони віддають перевагу війні. У свою чергу, Україна готова до діалогу, але не готова до російських ультиматумів.

Платформа UNITED24 для збору коштів на підтримку України за перший тиждень зібрала 25,8 мільйона доларів.