Українські й американські експерти закликали Конгрес США якнайшвидше ухвалити новий пакет допомоги Україні

Детектор медіа

Трансатлантична робоча група на підтримку України (The Transatlantic Task Force for Ukraine) закликала Конгрес США негайно ухвалити новий пакет надзвичайної безпекової, економічної та гуманітарної допомоги для України, повідомила Коаліція «Реанімаційний пакет реформ» на сайті.

У робочій групі нагадали, що 28 квітня адміністрація президента США Джо Байдена запросила 33 млрд доларів додаткової допомоги для України. 10 травня Палата представників Конгресу США підтримала новий пакет допомоги і збільшила його до 40 млрд доларів. Експерти закликали Сенат США якнайшвидше ухвалити документ.

«Трансатлантична робоча група вітає рішучу двопартійну підтримку Конгресом України та його тверду позицію проти агресії Росії, включно з уже ухваленим у березні пакетом допомоги в розмірі 13,7 млрд доларів. Військовий компонент цієї допомоги має важливе значення для оборони України та її потужної відповіді на російське вторгнення. На війні час неймовірно важливий, а наявність військової та іншої допомоги має вирішальне значення для задоволення потреб України в економічній, безпековій та гуманітарнійЧитати все за адресою:https://cs.detector.media/community/texts/184821/2022-05-13-ukrainski-y-amerykanski-eksperty-zaklykaly-kongres-ssha-yaknayshvydshe-ukhvalyty-novyy-paket-dopomogy-ukraini/