Макрон пропонував мені «деякі речі, пов'язані з уступками суверенітету» України, щоб зберегти обличчя путіну - Зеленський

UNN

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що президент Франції Еммануель Макрон пропонував йому «речі, пов'язані з уступками» щодо суверенітету України заради того, «щоб зберегти обличчя путіну». Про це він повідомив в інтерв’ю італійському каналу Rai 1, передає УНН.

Цитата

«Ми не повинні шукати вихід для росії, і пан Макрон дарма це робить», - сказав Президент.

Деталі

На думку Глави держави, із досвіду у Макрона є розуміння того, що поки росія сама не захоче, не зрозуміє що їй це потрібно, вона не буде нічого шукати, ніякого виходу.

Цитата

«Може пан Еммануель щось знає більше. Я знаю, що він хотів знайти ті чи інші результати в посередництві між нами – він не знайшов. І не з нашого боку. Він не знайшов з боку російської федерації. А мені пропонувати деякі речі, пов'язані з уступками щодо нашого суверенітету заради того, щоб зберегти обличчя президенту путіну – мені здається що це не дуже коректно з боку тих чи інших лідерів», - наголосив Президент.

«Ми не готові зберігати шось комусь і втрачати за це наші території. Це зовсім несправедливо. Це втрачений час», - додав Зеленський.

Раніше

Як писав УНН, раніше в інтерв’ю Зеленський запевнив, що Україна ніколи не визнає «автономію» для Донбасу, яку пропонує росія, захоплюючи території та вбиваючи людей.