Ціную позитивну реакцію, – Кулеба попросив у міністрів G7 передати Україні російські активи

24 канал

Україна офіційно звернулася до країн G7 з проханням створити процедури для передачі російських активів. Російські кошти хочуть спрямувати на післявоєнну відбудову України.

Канада вже зробила такий крок

Відповідну заяву глава МЗС України Дмитро Кулеба зробив у Німеччині за підсумками зустрічі міністрів закордонних справ країн G7. Кулеба повідомив, що закликав країни "Великої сімки" ухвалити законодавство для передачі Україні російських активів.

До речі Дуда заявив, що Росію змусять виплатити Україні контрибуцію

Звернувся до міністрів закордонних справ країн "Групи семи" із закликом ухвалити законодавство та створити всі процедури необхідні для передачі російських суверенних активів Україні,
– повідомив Кулеба.

Очільник українського МЗС наголосив, що ці кошти потрібні Україні для відбудови після руйнувань, яких завдала Росія. Як переконує Кулеба, Росія повинна нести економічну, фінансову та політичну відповідальність за свою агресію.

Він зазначив, що Канада вже пішла назустріч України та зробила відповідний крок. Глава МЗС України попросив країни G7 не зволікати.

Канада вже зробила такий крок. Я переконаний, що решта країн G7 також це зроблять, радше швидше, ніж пізніше. Йдеться про сотні мільярдів доларів і євро. Росія повинна заплатити. Політично, економічно, фінансово. Я вдячний країнам G7 за позитивну реакцію на мій заклик,
– сказав Кулеба.

Збитки України від російської агресії Раніше – як Росія буде виплачувати контрибуції Україні: дивіться відео