Марк Фейгін допускає, що Путін може померти під час операції

UaInfo

Останнім часом в ЗМІ дедалі частіше "спливають" чутки про хворобу президента РФ Володимира Путіна і про його майбутню операцію.

Такі припущення прокоментував в інтерв'ю "Обозревателю" російський правозахисник Марк Фейгін, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

За його словами, прямих підтверджень хвороби агресора РФ немає, адже це головна держтаємниця, але це видає його зовнішній вигляд. Він каже, Путін - це старий 70-річний чоловік з вантажем захворювань.

"Я не медик, я не можу поставити йому діагноз, але я бачу його подагричні пальці, тому що я знаю, що таке подагра. І так далі", - говорить Фейгін.

Читайте також: Кінець Путіна "визначений, близький і страшний" – Арестович

"Безумовно, людина чимось хвора. Наскільки це смертельне захворювання або невиліковне, я не можу сказати. Але було розслідування видання "Проект", в якому були наведені документи про те, що скрізь його супроводжують лікарі і один з них Селіванов – онколог, нібито фахівець з онкології ендокринної системи", - додав правозахисник.

Він каже, що, безумовно, якесь захворювання у Путіна є, зі здоров'ям у нього не все так блискуче, як малює його прес-служба.

Читайте також: "Знайдуть задушеним шовковою хусткою": Аваков спрогнозував долю Путіна

Також Фейгін допустив такий варіант, коли глава РФ може померти під час операції. Але не сам, йому в цьому можуть допомогти зацікавлені в цьому люди всередині РФ, наприклад, постраждалі через санкції. І на це їх може підштовхнути Захід.

Правозахисник вважає, що смерть диктатора на операційному столі "шляхом однієї простої маніпуляції" була б найкращим виходом для українців і навіть світу.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube