Ізраїль задовольнив запит Естонії передати один комплекс ракет Blue Spear Україні - журналіст

mind

Одного такого комплексу достатньо аби потопити увесь російський флот у Чорному морі, стверджує Демчук

Ізраїль задовольнив запит Естонії і дав дозвіл передати ЗСУ один комплекс ракет Blue Spear 5G SSM. Про це повідомив журналіст Ростислав Демчук у своєму Фейсбук-акаунті.

“Ракетна система Blue Spear є передовою високоточною зброєю, яка може діяти за будь-яких погодних умов, вдень і вночі, а також надає можливість наносити удари за межами прямої видимості по мобільних і нерухомих цілях у морі. Максимальна дальність польоту ракети становить 290-300 км.

Система Blue Spear дозволяє здійснювати запуск з кількох наземних платформ з польотом на високій дозвуковій швидкості. Бойова частина використовує активну радіолокаційну систему самонаведення, точні навігаційні можливості на основі INS і надійну систему, яка захищена від збоїв GPS і максимально точного виявлення цілі”, – пише Демчук.

“Одного такого комплексу достатньо аби потопити увесь російський флот у Чорному морі”, – зазначає він.

У жовтні 2021 року Естонський центр оборонних інвестицій підписав угоду з компанією Proteus Advanced Systems Pte. Ltd. про закупівлю протикорабельних ракетних комплексів Blue Spear (5G SSM), повідомляло Israel Aerospace Industries.

Сторони не розголошували вартість і кількість закуплених систем озброєння.

Як повідомлялося, ЗСУ вже працюють на фронті американськими гаубицями М777.