Росія вступила в третю фазу повномасштабної війни в Україні — МВС

Прямий

Після масштабних втрат в Україні, військове командування Російської Федерації вирішило розпочати третю фазу війни, тож Москва готується до довгострокової битви.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів.

Українська артилерія зриває наступ росіян на Донбасі – CNN За його словами, перша фаза передбачала спробу захопити Україну у короткий термін, друга — взяти в оточення ЗСУ на сході.

“Одне оточення планували дуже велике, хотіли відрізати аж від Павлограда. Друге оточення планували так, щоб разом з Краматорськом і Слов’янськом. Тепер їм залишилося вкрай маленьке оточення — фактично Сєвєродонецька та Лисичанська, але і цього вони зробити не можуть”, — пояснив заступник міністра.

Він зазначив, що зараз окупанти перейшли до третьої фази війни, коли вони починають готуватися до оборони рубежів, на яких зупинилися.

“Це вказує на те, що вони вирішили перетворити війну на дуже довгу… Вони розраховують, що кризи, які викликає війна, посадять Захід за стіл переговорів з ними, і Захід спробує нас щось обміняти”, – підкреслив Андрусів.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Україна входить у нову довготривалу фазу війни, після того, як до 9 травня РФ зазнала стратегічної поразки й знизила масштаб своїх цілей до оперативно-тактичного рівня.

Крім того, ГУР Міноборони України Кирило Буданов запевнив, щоперелом у війні з Росією відбудеться в серпні, а більшість битв завершиться до кінця року. За його словами, Україна зможе повернути всі окуповані території.

Росіяни продовжують відводити війська від Харкова – Генштаб ЗСУ До слова у Міністерства закордонних справ наголошують, що перемогою України у війні з РФ може стати не лише відведення російських військ на позиції до 24 лютого 2022 року, а й звільнення всіх окупованих територій.

Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину,як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.