ФСБ сфабрикувала звинувачення громадянської журналістки Ірини Данілович

Детектор медіа

Cпівробітники ФСБ погрожували громадянській журналістці Ірині Данілович та змусили підписати чисті аркуші паперу. Про це з посиланням на адвоката Айдера Азаматова, пише видання ZMINA.

Як розповів Азfматов, протягом восьми днів журналістку утримували у будівлі ФСБ. Силовики проводили тестування на поліграфі та погрожували Даніловій вивезти її до лісу, якщо вона щось приховуватиме. Їжу їй видавали один раз на день. Під кінець цього перебування у ФСБ Ірині Даніловіч запропонували підписати незаповнені бланки в обмін на визволення. Щойно журналістка підписала аркуші, їй повідомили, що в її сумочці знайшли двісті грамів вибухівки. Після цього представники ФСБ відвезли Данілову до «суду»для обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, заарештованій в окупованомуКриму Ірині Данілович інкримінують роботу «з вибуховими речовинами». Їй загрожує від 6 до 8 років позбавлення волі та штраф до 100 тис. рублів (45 тис грн).

Обвинувачення висинули звинувачують за частиною 1 статті 222.1 Кримінального кодексу РФ. Данілович своєї вини не визнає.

Затримали журналістку 29 квітня. В її будинку булоЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/199218/2022-05-14-fsb-sfabrykuvala-zvynuvachennya-gromadyanskoi-zhurnalistky-iryny-danilovych/