Ізраїль погодив передачу Естонією Україні протикорабельних ракет

Sundries

Естонія поставить Збройним Силам України ізраїльські комплекси ракет Blue Spear 5G SSM. Держава отримала від Ізраїлю дав дозвіл на передачу ракетних систем свого виробництва.

Про це у п’ятницю, 13 травня, на своїй сторінці у Facebook повідмив журналіст Ростислав Демчук. За його словами, Blue Spear – це озброєння дуже високого класу, один комплекс зможе потопити флот рф в Чорному морі.

“Учора вночі стало відомо, що Ізраїль задовольнив запит Естонії передати один комплекс ракет Blue Spear (5G SSM) на озброєння України. Одного такого комплексу достатньо аби потопити увесь російський флот у Чорному морі”, – написав він.

Журналіст зазначив, що ракетна система Blue Spear є передовою високоточною зброєю, яка може діяти за будь-яких погодних умов, вдень і вночі, а також надає можливість завдавати удари за межами прямої видимості по мобільним і нерухомим цілям у морі.

Максимальна дальність польоту ракети становить 290-300 км. Ракети Blue Spear поділяють спадщину з ракетною системою сімейства Gabriel від Israel Aerospace Industries (IAI), яка розроблялася протягом багатьох років.

Система Blue Spear дозволяє здійснювати запуск з кількох наземних платформ з польотом на високої дозвукової швидкості. Бойова частина використовує активну радіолокаційну систему самонаведення, точні навігаційні можливості на основі INS і надійну систему, яка захищена від збоїв GPS і максимально точного виявлення цілі.