МЗС Британії закликало союзників робити більше для перемоги України

Прямий

Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс закликала країни Заходу продовжувати підтримку України за допомогою важкого озброєння й літаків, а також посилювати санкційний тиск на Росію.

Про це йдеться в статті Express.

“Битва за Донбас вирує, оскільки російські війська просуваються на Сході й Півдні. Якщо Путін переможе, він націлиться на більші території України й не поступиться, поки вся країна не буде під його контролем”, — наголосила Трасс. Передусім РСЗВ і засоби для ВПС: для перемоги над Росією Україна потребує регулярних поставок зброї

За її словами, Путін переконаний, що бажання вільного світу зупинити його не порівняти з його рішучістю поставити Україну на коліна.

“Ми довели, що Росія помилялася, і будемо робити це знову. Тепер зрозуміло, що Путін не може зламати й не зламає чи підпорядкує Україну. Але треба йти далі — стратегічним і моральним імперативом для всіх нас є перемога України”, — акцентувала міністерка.

Я закликаю наших союзників зробити більше, щоб Україна отримувала те, що їй потрібно, від важкої зброї, як-от танки та літаки, до боєприпасів та інших поставок. Найкращою довгостроковою безпекою для України буде те, що вона зможе захиститися від будь-якої майбутньої агресії.

Ліз Трасс Міністерка закордонних справ Великої Британії

Трасс зазначила, що Велика Британія й Польща співпрацюють через спільну комісію, щоб оснастити Україну зброєю рівня НАТО.

“Ми також повинні продовжувати морити голодом путінську машину для фінансування війни, накладаючи санкції на більшу кількість тих, хто фінансує його агресію, від олігархів і банків до енергетики, золота й сфери послуг”, — додала вона.

Ми повинні невпинно посилювати тиск, доки путінські війська залишаються в Україні.

Ліз Трасс Міністерка закордонних справ Великої Британії

Трасс зауважила, що Британія не збирається змінювати режим у РФ, але “ослаблена Росія є наслідком рішення Путіна розпочати неспровоковане вторгнення”.

Нагадаємо, Велика Британія запровадила санкції проти родичів і найближчого оточення президента Росії Владіміра Путіна. Зокрема, список містить ймовірну коханку очільника Кремля — Аліну Кабаєву.

Раніше Велика Британія оголосила про новий пакет санкцій проти Росії та Білорусі на суму 1,7 мільярда фунтів стерлінгів.

Крім того, у США оголосили про нові санкції проти Росії. Зокрема, вони стосуються найбільших російських телеканалів, промислового сектору РФ, а також забороняють американцям надавати росіянам фінансові послуги.

До того ж Європейський Союз планує запровадити санкції проти глави Російської православної церкви — Кіріла.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.