На Рівненщині СБУ заблокувала діяльність місцевого осередку "Партії Шарія"

24 канал

Російський пропагандистський ресурс в особі Анатолія Шарія розпадається, як картковий будинок. Зовсім скоро усі його прихильники будуть заперечувати причетність до проросійського блогера, якому інкримінують державну зраду.

Поки Україна працює над екстрадицією Анатолія Шарія з Іспанії, правоохоронці працюють з його прихильниками. Партія пропагандиста залишилася без ще одного осередку.

Читайте також Це означатиме ваш кінець, – у Росії відкрито погрожують ЄС у разі вступу України

Блокування "Партії Шарія" на Рівненщині

Служба безпеки України повідомила про те, що викрила осіб, які були причетними до протиправної діяльності, що була пов'язана з "Партією Шарія". Правоохоронці припинили діяльність осередку, який працював на проросійського блогера, якого звинувачують у державній зраді та розпалюванні ворожнечі.

Також правоохоронці виявили, що прихильники Шарія за його вказівкою проводили спеціальні інформаційні операції проти України. Майданчиком вказаних осіб були соціальні мережі та інтернет-ресурси, які повідомляють новини регіону.

Окрім того, СБУ заблокувала сторінку "Партії Шарія" на Рівненщині у фейсбуці.

Затримання та екстрадиція Шарія: що відомо Дивіться також – "влада" з офіціантів і "вишибал" на окупованій Херсонщині вже думає про втечу до Криму