Зеленський провів зустріч із делегацією Сенату США - подробиці

Слово і Діло

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 14 травня, провів зустріч із делегацією Сенату США на чолі з лідером республіканців у верхній палаті Конгресу Мітчеллом Макконнеллом.
Про це повідомляє
За інформацією прес-служби Зеленського, під час зустрічі з делегацією сенату президент відзначив особливу роль США у посиленні санкційного тиску на росію. Зокрема, він наголосив на ухваленні Конгресом США законів про заборону імпорту російської нафти та призупинення торговельних відносин з росією та білоруссю.

Нагадаємо, що президент Зеленський закликав США офіційно визнати росію державою-спонсором тероризму.
«Розраховую на підтримку Сполученими Штатами подальшого посилення санкцій. Крім того, вважаємо, що росія має бути офіційно визнана державою - спонсором тероризму», – заявив Зеленський.
Раніше Верховна рада підтримала звернення до Палати представників і Сенату Конгресу США щодо визнання росії державою-спонсором тероризму.
У Державному департаменті США ще у квітні заявили, що вивчають всі можливі способи чинення тиску на росію з метою змусити її припинити війну в Україну, в тому числі визнання росії державою, яка спонсорує тероризм.