Не пхайте свого носа: в МЗС різко відповіли РФ на спроби втрутитись в євроінтеграцію України

Прямий

Міністерство закордонних справ України порадило російському режиму не втручатися у справи України на її шляху до європейської інтеграції.

Про це заявив речник МЗС Олег Ніколенко.

“Росія наразі не досягла історичного розвитку, аби рефлексувати про європейські цінності. Для України цінності – це свобода, демократія, повага до прав людини, верховенство права. Все те, заради чого українці нині боронять свою землю від російської агресії”, – заявив Ніколенко.

За його словами, “русский мир” базується на пригніченні власного населення, позбавлення його будь-яких прав і свобод, збагаченні владної верхівки.

Спроби росії зруйнувати Україну ракетним тероризмом будуть марними – МЗС

“Тому нехай російський режим не пхає свого носа в європейську інтеграцію України, а займається власними справами”, – додав Ніколенко.

Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину,як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.