"Це інтелектуальні нулі": Подоляк про дипломатичні перемовини з Росією

ТСН

Дипломатично і політично можна вирішити будь-які питання, якщо проти тебе сидить адекватна людина.. Але 80 днів вже йде війна. Політичне керівництво Росії вже має об'єктивну картинку, але ще й досі неадекватно оцінюють те, що вони роблять.

Про це 14 травня під час телемарафону сказав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

"Подивіться на виступи Лаврова, на це "розмовляй з павліном". Подивіться на їхній рівень. Це інтелектуальні нулі. Це люди, які мають 80- інтелект. Як з ними можна про щось говорити? Це не можливо", - зазначив він.

За словами Подоляка, можливо говорити з людиною, яка є дійсно інтелектуальною і розуміє причини і наслідки своїх дій. Розуміє хоча б на три кроки вперед, що буде далі. Тоді можна вести з ними переговори.

"Сьогодні ми бачимо, що люди виходять на 80-й день (війни - Ред.): "У нас все идет по плану, ребята. Мы же говорили вам три дня будем воевать в Украине. За три дня на колени их поставим". Коли люди кажуть, що "у нас все по плану на 80-й день війни" і паралельно з цим вони починають погрожувати світові ядерною зброєю - це говорить про те, що ці люди неадекватно сприймають оточуючий світ", - резюмував він.